Pionizatory dla dorosłych

Pionizatory dla dorosłych dynamiczne i statyczne

Specjalizujemy się w projektowaniu i sprzedaży aktywnych urządzeń pionizujących dla osób dorosłych. Oferujemy nowoczesne, wielofunkcyjne pionizatory, które oprócz funkcji pionizacji dają możliwość samodzielnego poruszania się lub wykonywania dynamicznych ćwiczeń fizycznych w postaci przysiadów i półprzysiadów.

Naszą ofertę kierujemy do pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu oraz ich opiekunów. Prezentowane przez nas urządzenia pionizujące służą wspieraniu codziennej rehabilitacji oraz aktywności fizycznej osób niepełnosprawnych ruchowo.

Jeżeli chcesz zadbać o swoją kondycję i zdrowie, przeciwdziałać negatywnym skutkom długotrwałego siedzenia lub leżenia oraz wzbogacić codzienną rehabilitację o aktywność ruchową, to nasze rozwiązania są dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pionizatorów aktywnych:

Pionizator dynamiczny dla dorosłych WalkStander Sport

Pionizator dla dorosłych WalkStander Sport

  Pionizator dynamiczny WalkStander Sport z modułowym systemem przywracania funkcji chodu. WalkStander Sport to zaawansowane technologicznie urządzenie mechaniczne z wymiennymi modułami, które umożliwia osobie z dysfunkcją chodu wykonywanie kroku zbliżonego do fizjologicznego chodu zdrowego człowieka.

Każdy krok wykonywany jest ze zgięciem nogi w kolanie, niewielkim obniżeniem środka ciężkości ciała podczas chodu i niewielką rotacją miednicy.

Pionizator statyczny dla dorosłych ErgoStander

Pionizator dla dorosłych ErgoStander

Pioniziator statyczny ErgoStander z mechanizmem podnoszenia to rozwiązanie dla osób  z głębokimi dysfunkcjami narządu ruchu. Urządzenie zapewnia bezpieczne i łatwe podnoszenie pacjenta. Ponadto umożliwia użytkownikom samodzielną pionizację oraz wykonywanie ćwiczeń terapeutycznych w postaci przysiadów i półprzysiadów.